1980

STARWOOD

4 Nesildir orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Yıldız Ailesi'nin şirketlerinden biri olan Starwood, her geçen yıl büyüyen üretim kapasitesi ve yeni yatırımlarıyla Türkiye'nin en büyük sanayi şirketleri arasında yer almaktadır. STARWOOD ailesinden; SUNTA, MDF, BOYALI MDF, SUNTALAM ve MDFLAM olarak ürün çeşitlerimiz mevcuttur.

DENGE KENAR BANTLARI

COŞKUNÜZER, modern ekipmanları ve kaliteyi prensip edinmiş personeliyle mobilya kenar bantı üretiminde Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir. Yaklaşık 20 yıllık bir tecrübe ve bilgi birikiminin ürünü olan DENGE markasıyla ürünlerini piyasaya sürmektedir.

1982

ÇAMSAN ORDU

1984 yılında kurulan, kısa zamanda MDF sektörünün lider isimlerinden biri konumuna gelen ve gurur dolu çeyrek yüzyılı deviren Çamsan Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile çalışmalarımıza MDF ve MDFLAM üzerine devam etmekteyiz.

1996

AGT

Gelişen teknoloji ile ahşabın kişiye ve kurumlara özel işlenip geliştirilebileceği hayali ile 1984 yılında Antalya’da çalışmalarına başlayan AGT (Ahşabı Geliştiren Teknoloji), bugün mobilya bileşenleri sektöründe dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. AGT ile çalışmalarımıza HIGH GLOSS PANEL, AKRİLİK PANEL, SUPRAMAT PANEL, SÜPÜRGELİK, PROFİL, MDF ve MDFLAM gibi ürünler ile devam ediyoruz.

2000

EKOL KONTRPLAK

"Taşa kimlik kazandıran zamanlardan ahşapa ruh veren topraklara" EKOL KONTRPLAK ürünleri NALBANTOĞLU ORMAN ÜRÜNLERİ' nde.

2005

BETA KİMYA

1987 yılında kurulan BETA Kimya A.Ş., mobilya tutkalları üretimiyle sanayiciliğe ilk adımını attı. Üstün kaliteye sahip yapıştırıcı ürünleriyle kimya sektörüne daima değer katan BETA Kimya A.Ş. ürünleri ürün yelpazemizde bulunmaktadır.

2007

VENNI

Venni markası, ilk olarak 2007 yılında ithalatını yaptığımız UV High Gloss panellerin piyasaya sunulması ile müşterilerimizle buluşmuştur. VENNİ, UV High Gloss panelleri piyasaya ilk süren ve sektöre yön veren bir marka. Kaliteli VENNİ akrilik panellerini şirketimizde bulabilirsiniz.

2010

GENTAŞ

Yeni nesil yaşam alanları ile "YAŞAMIN HER ALANINDA OLABİLMEK" sloganı ile çevreye duyarlı ve teknolojide ki inovasyonları ile büyümeye devam eden GENTAŞ ürünleri NALBANTOĞLU ORMAN ÜRÜNLERİ' nde.

ALBATUR

2002 yılında ALBATUR markasıyla, mobilya sektörü için sürgü sistemleri üretimine başlayan firmamız, bu branşta da geliştirdiği yenilikçi ve proaktif ürünlerle, sektörüne artı değer katmayı kısa zamanda başarmıştır. ALBATUR Sürgü kapak sistemleri ile hayatınıxı kolaylaştırıyoruz.

AR-PAT KAPI DONANIMLARI

1977 yılında Bursa ‘ da 30 m2 lik küçük bir alanda kurulan AR-PAT kapı donanımları, Yıllar içerisinde taleplerin artmasıyla sürekli büyüyen bir grafik sergilemiştir. Modern tesislerinde kalite çizgisini hiç bozmadan üretimlerine devam etmektedir. AR-PAT Kapı Donanım ekipmanlarını NALBANTOĞLU ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.

ÇAĞ ORMAN

Çağ Orman Ürünleri A.Ş., kontrplak üretiminde üretim miktarı, kaliteli ürünler, sınırsız hizmet ve uygun fiyat anlayışı açısından sektörünün lideri konumundadır.

SUMAŞ OSB

SUMAŞ A.Ş. Körfez Bölgesinin öncü sanayi kuruluşu haline gelmiştir. Kurulduğu günden bu yana Edremit yöresine, yarattığı istihdamla ve yaptığı yatırımlarla büyük katkı sağlamaktadır. SUMAŞ OSB levhalar NALBANTOĞLU ürün yelpazesinde yer almaktadır.

2015

UNIVERSAL YAPIŞTIRICI

Universal, yapıştırıcılar konusunda 40 yılı aşkın deneyime sahip kurucular tarafından 1999 yılında kurulmuştur. 2001 yılında ilk olarak ayakkabı sektörüne, ardından otomotiv ve mobilya sektörüne yapıştırıcı tedariğine başlamıştır. Kalitesinden hiç şüphe duymadan 5 yılı aşkın süredir NALBANTOĞLU ürün yelpazesinde bulunmaktadır.