Nalbantoğlu Orman Ürünleri Yenilikçi Kaliteli Çevreci

Sektöründeki gelişmeleri takip ederek, insan sağlığına zararsız, çevreye saygılı ve kaliteli ürünleri tüketicilerin beğenisine sunmayı hedef edinerek emin adımlarla sektörde büyümeye devam ediyoruz.

Hakkımızda

Nalbantoğlu Orman Ürünleri San. ve Tic. 1976 yılında kurulmuş olup uzun bir dönem sektöre hizmet verdikten sonra artan ihtiyaçlar doğrultusunda 2000 yılında İnönü caddesindeki bu günkü yerine taşınarak faaliyetlerine aralıksız olarak devam etmektedir. Başlangıçta sadece kereste, kontrplak ve duralit satışı ile hizmet veren firmamız, gelişen teknolojileri yakından takip ederek, orman ürünleri ve mobilya malzemeleri alanındaki gereksinimlere cevap verebilmek amacı ile ürün yelpazesini her geçen gün yenileyip, müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiştir.Günümüzün ihtiyaçlarına paralel olarak mdflam, suntalam, laminat, amerikan kapı, pvc kenar bandı, masifpan, kapak profili, mobilya tamamlayıcı aksesuarları ve çeşitli dekoratif ürünleri bünyemizde bulundurarak geniş bir müşteri gurubuna eksiksiz cevap verebilmeyi ilke edinmekteyiz.

Son yıllarda inşaat sektöründeki gelişmeler istinaden firmamız, bu alanda da yatırımlarına hız kazandırmıştır. Ürün çeşitliliğini arttırarak kontrplak, osb ve plywood ‘ta (fenolik filim kaplı beton kontrplağı) ürün gamını geliştirmiştir. Kontrplak konusunda 03 mm - 20 mm arasında sürekli stok bulunduran firmamız, özel ebat ve kalınlıklarda da müşterilerine çözümler sunabilmektedir. Günümüzde inşaat firmalarının en çok tercih ettiği ürün olarak yıldızı parlayan plywood ta Nalbantoğlu Ticaretin ürün portföyünde yaklaşık olarak 10 yıldır yerini almaktadır. Diğer alternatif ürünlere göre daha uzun ömürlü ve fiyat olarak ta daha uygun olan üründe çeşitli özellik ve kalite de alternatifler oluşmuştur. Sektörün bir diğer önemli malzemeside osb dir. Özellikle çatı kaplamalarında uygun fiyatı, uzun ömürlü ve suya dayanıklı olması nedeni ile her geçen gün biraz daha fazla tercih edilerek adeta vazgeçilmez bir ürün haline gelen osb’de stoklarımızda yerini almaktadır. Mobilya malzemeleri ve orman ürünleri konusunda şehrimizin önde gelen firmalarından biri olan Nalbantoğlu Orman Ürünleri, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek, müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Beşevler küçük sanayi sitesindede 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

İnsanımızın yaşam kalitesini yükselten, sağlıklı ve sorunsuz ürünleri kullanıma sunmak.

Misyonumuz

Sektöründeki gelişmeleri takip ederek, insan sağlığına zararsız, çevreye saygılı ve kaliteli ürünleri tüketicilerin beğenisine sunmak

Çevre ve Sorumluluk

Nalbantoğlu, gelecek kuşaklara yaşanabilir, tertemiz bir dünya bırakmayı görevi olarak görüyor. Geleceği ve beraberinde getirdiği değişimi kucaklayan bir firma olarak çevre politikasını da buna göre belirlemiştir.


Geçmişten Günümüze

Nalbantoğlu Orman Ürünleri' nin geçmiş yolculuğu.

1977

Nalbantoğlu Ticaret

İhtiyaçlara özel kereste, kontrplak, tutkal ve duralit satışı ile hizmet vermeye başladık.

2000

Nalbantoğlu Orman Ürünleri

Sekötrel ihtiyaçlar doğrultusunda Nalbantoğlu Orman Ürünleri kuruldu ve ürün yelpazemize, MDF, MDFLAM, SUNTA, PANEL gibi ürünlerde ürün yelpazemize dahil olmuştur.

2004

Nalbantoğlu Şube

Talep ve ihtiyaçları daha hızlı karşılayabilmek için 2004 yılında Nalbantoğlu Orman Ürünleri şubesi küçük sanayi şubemizin açılışı.